Lůca25

Prosím napište mi rytmus jakým se hraje písnička Cesta. A jak se ten rytmus hraje. Potřebuju to rychle děkuji.

Prosím strašně to zpěchá, potřebuji odpověd do Úterý. Každý určitě znáte písničku cesta od Kryštofa potřebovala bych znát rytmus jakým písničku hrát a jak se tenn rytmus hraje a jmenuje děkuji. Vím že by se měla hrát vykrádanou šestkoui, ale nevím jak ten rytmus hrárt děkuji moc a prosím odpovězte rychle.

Odpovědi
Korialis

Rytmus, který je slyšet v písničce, nekoresponduje s tím, co se hraje ve videoklipu. Nicméně takovýto rytmus je stejně pro ryze kytarový doprovd nevhodný, jelikož není pravidelný a je moc pomalý.

Zkus tedy 3/4 rytmus:
pr- vní dru- há tře- tí
• • • • • •
↓ ↓ ↑ ↓ ↑

↓ – úder dolů
↑ – úder nahoru

Na první dobu (první úder) hraj akcent.
Doplňuji:
Nevzalo mi to více mezer najednou, takže oprava:

pr-.......vní...­....dru-.....há.......tře-.....tí
•..........•.­.........•...­.......•.....­.....•.......­...•
↓............­.........↓...­......↑......­....↓........­.↑