Šárinka*

Prosím co mám dělat moje morče hrostě knuči…

A ne že by jako vřískal ale on divně kňučí má všechno vodu,granulky prostě to co mu davam pořad prosím poradíte co s tým??děkuji za odpovědi
Doplňuji:
omlouvám se má tam být Prostě místo hrostě… :)

Nejlepší odpověď
M@XeLL

Mohlo by mít přerostlé zuby, nebo nějaký ulomený.

Další odpovědi
VampGirl

Taky jsem měla morče. Kňučelo vždycky, když mělo hlad… Zkus ty granule třeba vyměnit, nebo je zkontroluj, jestli třeba nejsou mokré… Nebo zkus podat nějakou jinou stravu, třeba suchý chleba…

terry

žere a kadí?

samicek333

Většinou i pokud máš první morče, poznáš, jaké to kňučení je. My máme jedno morče – první a to pořád vydává nějaké zvuky, třeba mručí, štěbetá, píská, chrochtá… Prostě hrozně moc. Zkus poznat podle tónu, jestli je to spíše veselejší nebo takové „volání o pomoc“. Třeba tě jenom vítá,když tě zahlédne a nebo je mlsné a chce nějaký pmlsek.

Pokud se ti to opravdu zdá jako kňučení, zkus zajít na veterinu a popsat jim to, tam ti poradí.

iwrana

Chce upoutat vaši pozornost,nebo má hlad a ty granule mu nechutnají.