obyč holka

Nevíte, čím by to mohlo být, že morče pořád vydává takové divné zvuky?

Moje morče dělá už 2 dny takové divné zvuky když ty zvuky dělá tak jakoby natahuje zadeček nebo tak něco.Nevíte co by to mohlo být ? :( Bojím se o ní

Původní neotázka
Morče pořád dělá takové divné zvuky .

Odpovědi
kapka

Možná chce partnera. :)

arachis

Každé zvíře, když začne vydávat zvuky, něco potřebuje. Pohladit, nakrmit, vyvenčit, něco ho bolí, nebo chce toho partnera…Chce si to pročíst informace o chovu nebo se zeptat původního majitele nebo zavolat na veterinu.