Propouštění vody do bot

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat.zda mi nemůže být uznána reklamace,že mám mokro v botách,to prý není důvod k reklamaci,předem děkuji za odpověd Mirka

Odpovědi
anonym

Jeden ze zákl. předpokladů na boty je,domnívám se, aby do nich neteklo.Pokud vaše otázka není vtip,není o čem diskutovat.

panenka

uznána reklamace vám být musí

Nuk nuk

Nejprve si zjistěte, k čemu přesně jsou Vaše boty určeny. Pokud se ale jedná o zimní, předpokládám, že by výrobce měl počítat i se sněhem a tedz vyrobit obuv tak, aby do nich za normálních okolností materiál vlhkost nepropouštěl. Také záleží, kudy Vám do nich zatéká. Švem a podrážkou by to jistě být nemělo. Pokud ano, pokuste se obuv reklamovat.