Wortygen

Ví někdo , jak propojit tyto dva repráčky z monitoru k drátkám ze sluchátek?

Chci , aby to fungovalo , když to zapojím do mobilu.
Pokud víte , poraďte mi !
Každý nápad ocením !

photo: http://postim­g.org/image/52bvpr5tl/

Odpovědi
anonym

Repráčky – černý spoj s černým a oba s ´nulou´ ze sluchátek. Červené pak s pravým a levým ´živým´ ze sluchátek.
!!Ale!! – napřed si zkontroluj impedanci sluchátek (jakou mobil potřebuje) s impedancí repráčků – ať mobilu neodpálíš konec (měla by být srovnatelná – ale, obávám se, nebude).