Avatar uživatele
Ella

Prohození koleček na in-line bruslích..

Dobrý den, rozhodla jsem se vyměnit - prohodit - kolečka na bruslích jak se to doporučuje, ale teď, když vidím jak krásně jsou sjeté z jedné strany, tak mě napadlo - mám je i otočit?
Jde o to - z jedné strany, té vnější, je na kolečkách značka, no prostě je ta strana barevná, a kdybych je otočila dovnitř, tak to bude vypadat blbě ne?

Takže mám je při výměně prohodit mezi sebou a zároveň kolečka otočit?

Mám to problémy, že? :D
Doplňuji:
odik: barevná kolečka jsou super :) akorát ty moje jsou barevná jen z jedné strany - červeno černá + název značky - když jsem je otočila, tak jsou zvenčí akorát průhledná, takže to teď tak trošku vypadá, jakobych neuměla vyměnit kolečka... :D

Jinak děkuji všem za pomoc, kolečka jsou vyměněná, jenom jeden prst skřípnutý, takže úspěch :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ella

Zajímavá 0 před 3788 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Johny_r

Ale ne, žádný výjimečný problém :-). Prohazování koleček je běžná součást "servisu" in-line bruslí a existuje na to celkem jednoduchý postup. Není jediný možný, ale je nejčastěji doporučovaný.

Prohazujeme kolačka 1. za 3. a 2. za 4. Zároveň je prohodíme mezi bruslemi (levá-pravá) a otočíme vnitřní stranou ven. Tím se docílí pravidelného sjetí všech koleček.

Doporučuji si vzít před použitím klíče nejdřív samolepky a označit si, které kolečko je které, ze které je brusle a kterou stranou bylo ven.

Obrázky na kolečkách neřeš (tedy pokud chceš bruslit a ne předvádět brusle).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

tak hlavně bacha, abyste nakonec neměla o kolečko víc ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odik

bude vypadat blbě? to je věc názoru, já mam zářivě žlutá kolečka = někomu to přijde divné a mě naopak super ...
profi jezdci (freestyle slalom) si dávají první a poslední kolečko jiné než prostřední = většinou jsou jiné barvy a nikomu to divné nepřijde

ale k Vaší otázce, jestliže nesjíždíte kolečka rovnoměrně (předpokládám, že máte sjetou vnitří stranu) tak rozhodně i otočit (aby se opotřebovali rovnoměrně), ale pozor - VŠECHNY (ne na přeskáčku apod.) to by se Vám jezdilo špatně ;-)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport