Radovan M

Programování motoru Carson Dragster

Dobrý den, chci se zeptat zda někdo nevíte jak se programuje střídavý elektromotor Carson Dragster 12t do RC modelů (použitý v modelu Carson Crasher) Předem díky za odpověď :)
Jo připomínka, tento typ motoru nemá programovací kartu :)
Doplňuji:
Ano sorry, jde o programování regulátoru
Jeho technické údaje znám :)

Odpovědi
Jakub

Carson Dragster Sport bezkomutátorové 12t Motor ESC regulace otáček Set (906007)

Tento bezúdržbový Střídavý motor s vysokým výkonem vhodný pro 1:10 nebo off-road auta, kompletní s bezsenzorové střídavý regulátor otáček, velmi vysoký točivý moment a hi účinnosti 12-turn Motors přispívá k velmi rychlé akcelerace a vysoké horním konci.

Technické detaily:

Brushless controller: vpřed / brzda / vzad vhodný pro 6–12 NiMH nebo Li-Po 2–3 buněk aktuální 100A/120A krátké taktovací frekvenci 16kHz Hmotnost 80g

Střídavý motor: 3160 kV (ot / min / V), volnoběžné otáčky 22750 rpm@7.2V napájení asi 280w dim. (LxØ) 54 × 36 mm průměr hřídele 3175 mm Hmotnost 182 g

A je vůbec potřeba ho programovat? Programuje se regulátor. Ten by měl mít předpis pro programování.

Možná by to chtělo upřesnit typ a značku regulátoru. Většinou se nastavují přes vysílač.