Natee

Program na rozčtverečkování pozadí fotografie

Ahoj, sháním nějaký program, ve kterém bych mohla rozmazat, rozčtverečkovat pozadí fotky. Doporučíte nějaký? =)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Třeba IrfanView > Obrázek > Efekty > Mozaika

XnView > Filt > Efekty > Mozaika

Další odpovědi
Sůwa

Pozadí můžeš volit jaké chceš třeba v Photofiltre. Možností je víc, dá se vybrat z přednastavených, nebo si vytvořit vlastní a pak na něj vybranou část fotky zkopírovat. Určitě to jde i v jiných programech, ale tady už to mám vyzkoušené.
Doplňuji:
Tohle jsem narychlo sesadila, jde to samozřejmě i mnohem lépe.
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2055nadap125045271­330232.jpg