dust8

Prodávají se i DVD vypalovačky s vyšší jak 16× rychlostí a dají se k tomu zároveň koupit i rychlostně odpovídající DVD?

Případně v jakých rychlostech jsou k dispozici? Zrovna jsem pálil max. rychlostí u sebe 16× a to je (22 175 KB/s)

Odpovědi
quentos

Děláš si srandu, nebo je to zas „otázka pro otázku“? Pálit můžeš toutéž vypalovačkou i rychlostí 48×, záleží, jakou si nastavíš. Ale čím pomaleji se vypaluje, tím je vypalování kvalitnější.

elkon

Zdá se, že o tom vůbec nic nevíš, jinak bys nenapsal tak hloupou otázku. Čím rychlejší vypalování, tím větší možnost chyb a poruch v nahrávce. Vždy vypaluji na nejmenší rychlost. Jak hudbu, tak filmy.