anonym :D

Prodává se ještě čtečka xD-Picture Card karet?

Zdravím! Doma jsem objevil jeden asi 12 let starý, již nefunkční foťák, který k ukládání využíval xD-Picture Card. Nevíte někdo, jestli se dá ještě sehnat nějaká čtečka, abych ty fotky z toho mohl dostat? Mám tam spoustu fotek z doby, když jsem byl malý a chtěl bych se na ně podívat. Ještě mě napadá, zda to nemá stejný systém úložiště, protože studuji elektrotechniku, takže bych to uměl bez problémů spojit se čtečkou SD karet.

Odpovědi
Schluker

Jasneze se prodavaji. Nebudu delat reklamu, odkaz posilam do SZ.

Tak prej SZ ne-e. Tak treba u ufona staci do hledani zdat “ctecka XD” a vyjedou..