quentos

Proč zrzavým herečkám ti blbci vizážisti přepudrovávají pihy, když jsou na nich málem to nejhezčí???

A proč se ženy kvůli pihám trápí, když drtivě většině naopak sluší a činí je zajímavějšími?

Nejlepší odpověď
IK

Pudrují i chlapy…aby se jim nosy neleskly. Mezi pihama by to dalo dost práce:-)
Taky se mi pihy líbí. Většina dívek na sobě hledá vady a většina všímavých chlapců jim to vymlouvá což se většině zkroušených dívek nad svou podobou velmi líbí 🙂

Další odpovědi
iceT

Taky mám pár pih,vylezou mršky hlavně v létě,ale co je mi po pár pihách.To skorošvagrová se za ně stydí a nesnáší svoje pihy.Ona stejně tak nesnáší vějířky vrásek,co má kolem očí,když se usměje.Tenhleten detail já neřeším,já mám ksich vycpaný sádlem,takže tohle mě zatím míjí.Jenže i tyhle aspekty jaksi k životu patří.
Vizážisti asi neschovávají jen pihy,oni taky musí maskovat lesknoucí se obličej,aby se na kameře pak neleskly-ty obličeje.
Jedno jsem viděla kdesi v časopise fotoseriál,jak krok za krokem jeden takový "disajnér"učinil z docela hezké ženy ženu přímo nádhernou,samoz­řejmě za pomoci kila makeupu,abychom my obyčejné baby viděly,jak se to dělá,když má být někdo na obálce dámského časopisu

Damiana

Nanáší se celkově krycí make-up, aby pleť byla barevně sjednocená a skvěle odrážela světlo. Profi make-upy jsou podstatně hutnější, než ty na běžné nošení. Nemohou být skoro neviditelné, zvlášť pokud má třeba herečka ve filmu ztělesnit Ženu – vampa. Také skryjí všechny nerovnosti a pudr jen zabraňuje nadměrnému lesku pleti. Ten se obvykle na pleť neroztírá štětcem, ale doslova „vmačkává“ jemným látkovým polštářkem, v TV a filmové hantýrce se mu říká „Ťuntě“.
Btw, když mají být naopak herci a herečky zpocené, nepoužívá se obyčejná voda, která by nebyla příliš efektní, ale voda s olejem, aby se vytvořily ty „správné“, kapky. 🙂

anonym

Kromě zasvěcených komentářů dvou zástupkyň mediálního průmyslu (tom004 ze showbyznysu už relaxuje), se nabízí protiotázka:
A pročpak si ženy v minulosti naopak pihy krásy uměle přimalovávaly?
Zřejmě proměnlivé vlivy módních trendů v průběhu dějin, podobně jako různé představy o figuře – od Věstonické Venuše až po Twigy?
Takže jaké je resumé?
Otevřená výzva všem pihovatým!
Holky netrapte se mindráky a nepudrujte si vaše znaménka krásy, chlapům se to líbí, stejně jako většina přirozených (až mírně živočišných) atributů!
Navzdory oblbujícím návodům v holčičích a dámských časopisech si vždy připomeňte to prazákladní pravidlo:
líčení má být decentní a má především podtrhnout a zdůraznit přirozený půvab a osobitost ženy, rozhodně ne jí na ksicht naplácat tuny produktů kosmetického průmyslu.
Ten jen potřebuje prodat své předražené výrobky a nadělat z vás zaslepené konzumentky jejich byznysu.