Midoc

Proč zmizely z obchodů malé nákupní košíky do ruky?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… protože je jeden vozejk na osobu a 15 metrů … mluvěj vo tom už hezky dlouho, je to způsob počítání …

Další odpovědi
Kepler

Nezdá se mi, že by zmizely. V sámoškách bývají běžně. Méně často i v supermarketech, tam se počítá spíše s většími nákupy a jsou tam aspoň koše na kolečkách.

zjentek

S nákupními řetězci přijely vozíky – nákupní košíky na kolečkách. Komu se to nelíbí, neměl cinkat klíčemi na Václaváku. Třeba u nás ve vsi máme v krámu pořád ruční košíčky – u nás na Prajzké toho zase tolik neutratíme. Jen drát nahradil plast, ale obsah zůstal zhruba stejný, jako byl za „komančů“ – v tý době stejně musel obsat košíku čoekovi zákonitě přijít ZBYTEČNĚ veliký, přestože z něj později zhruba týden vyžila celá rozvětvená rodina. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.