Proč všichni vidí můj avatar, jen já ne?

Prostě okýnko bez obrázku, jak to?

Odpovědi
anonym

Zkoušela jsi stisknout F5 ?

ivzez

4. XI. ve 21.45 Váš avatar nevidím.

Podle mne je to tím, že si avatar stahujete z Facebooku, který každou chvíli „blbne“. Tady u otázky avatar chybí úplně, dole v diskuzi je napsáno „Avatar uživatele“. Dokud jsem „tahala“ avatar z FB, zlobilo to stejně.

Nahrajete-li si avatar přímo sem, měl by se zobrazovat stále.

anonym

barbakan – ano, teď jsem to udělala a nic, pořád vidím u někoho, že fotku má a někdo nemá, já pořád taky ne, na FB ji mám a tady ne…divný, ne?

anonym

Samba, myslíš ten avatar, kde je černobílý (asi) obličej?

anonym

No jo, přesně ten a koukám, že i některý další maj místo fotky napsáno jen „avatar“, mám zkusit restart? Pomůže to nějak?

anonym

Re by mohl pomoci, ale zkus vložit v nastavení ještě jednou avatar +F5

anonym

barbi, už to je, jen jsem musela zavřít anonymní prohlížeč, já nevěděla, že je puštěný, to podle tý škrabošky nahoře napravo 🙂 děkuju ti <3

anonym

Hezkej titu,ještě,aby to nebyl Bárbí!!!!
Barbíny ,bybse styděly.

anonym

Jugi, co je zasejc špatně? 🙂

anonym

Jugare, že se ti třesou ruce? Je to poznat s tvého příspěvku.

anonym

🙂

anonym

No, nevím, jestli jsem ti až tak pomohl, ale těší mne, žes to zvládla. 🙂

anonym

No jo, já vždy hned plašim a pak z toho vyleze taková ptákovina, omlouvám se za poplach 😁