Lotr2008

Proč všichni plešatí lidé vypadají stejně?

Já jich znám několik: třeba já, můj zeť, jeden chlápek z autobusu nebo Dan Landa a všichni vypadáme úplně stejně. Proč? To ty vlasy až tak mění vzhled?

Nejlepší odpověď
Kelt

Ale to není pravda. Třeba Fantomas má fialový obličej.

Další odpovědi
Dvorní šašek

To asi těžko, asi nemáte stejné obličeje, postavu…S premisou zásadně nesouhlasím!

Gus_Fring

Nejsi Dan Landa?

Drap

Vůbec to tak newvidím. Každý jedinec vypadá jinak.

paul1

Nesouhlasím. Já třeba vypadám různě – podle toho, na kterou stranu si načešu přehazovačku 😁

marci1

No proč? Hlavu mají stejně plešatou, i když někdo má hlavu menší, či kulatější, někdo šišatou, zvanou „šiška“. 🙂

Lurius

Zkus se na ně podívat zepředu

Filip84

Otázka je subjektivní. Spíše se ptej „proč se mně zdají všichni plešatí lidé stejní“.

Protože trpíš větším kognitivním zkreslením, než je obvyklé. Až tak je to primitivní.

Gus_Fring

Dvorní šašek je asi taky plešingr. Potrefená husa se vždycky ozve.

Dvorní šašek

Ozval jsem se i jako zástupce neplešatých.

Lotr2008

My plešouni jsme podle mě stejní hlavně v hlavové části.