Kelt

Proč v hotelích není k dispozici domácí tisk?

Požádal jsem známé, aby mi dovezli noviny z dovolené v řeči svého pobytu. V Turecku a Tunisku nebyli turecké a arabské noviny, pouze německé a anglické, snad ruské. Stánek s novinami byl asi mimo. Není to divné? Co myslíte? Děkuji .

Nejlepší odpověď
Edison

Jak se to vezme. Bývalo, že za NDR v Bedlíně na hpthf byly noviny snad z celýho světa. Je spíše zvláštní, že by známí nepotkali vobyčejnej novinovej stánek, byť v nějaký sámošce, OC, nebo třeba jen tak na ulici.

Další odpovědi
marci1

Zřejmě proto, že v hotelích bývají ubytováni převážně turisté ze zahraničí a ti většinou turecky, ani arabsky neumí. Možná je mohli obstarat mimo hotel. 🙂

Klaproth

Nemáš pravdu. V některých hotelech je domácí tisk k dispozici. Právě jsem se vrátil z Poděbrad a tam jsem v hotelu domác tisk k dipozici měl.