zjentek

Proč USB wifi dongle připojený k W10 nepřipojí okolní 5G sítě, ale jen ty 2,4G?

A přitom by měl>>> https://www.czc­.cz/tp-link-archer-t2u-plus/260304/p­rodukt?gclid=Cj0K­CQjwtO-kBhDIARIsAL6Lor­dB57zzYi3aCHRZQ7P6sHU9w­gyKAJZr2PjhfO­MO_ZMdi3DIgtScHdka­AgN2EALw_wcB

Hláška: k této síti se nelze připojit

Odpovědi
aliendrone

Milion možností. Možná jde o šestky (nejsem si jist, zda-li by vůbec šestku wifinu dongle s pětkou detekoval), možná nejsi ve white listu a možná JSI ZJENTEK. 😉

WordPress

Příspěvek smazán administrátorem.