Skeptik

Proč tu lidi pokládají otázky, když na všechno odpoví strýček Google nebo teta Wiki?

Jaký je potom smysl tohoto serveru? A co neví strýček Google a teta Wiki?

Nejlepší odpověď
anonym

Ono jak kdy… na některé otázky odpověď na googlu není tak přesná nebo se odpověd nezobrazí v odkazech a tak je poslední šancí se zeptat někoho, kdo třeba i lépe na googlu umí vyhledávat nebo o tom něco ví… druhou možností jsou lenoši, co to hledání nechají na ostatních, no a pak tu jsou otázky, nak teré google asi neodpoví, například, co si lidé myslí o tomhle nebo tamtom, nebo jednoduše otázky, jako je například ta tvá, kterou google asi jen tak sám nezodpoví ;)

Další odpovědi
iceT

Proč,proč,proč?
Proč sem lidé pokládají otázku,která byla nejméně xkrát zodpovězena?Zdejší vyhledavač by ti jistě taky našel pár odkazů na stejnou otázku.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-zde-lide-davaji-otazky-ktere-by-vyhledali-na-googlu-asi-za-vterinu

A hlavně prosím tě se nečerti,já to nemyslím ve zlém.

www

  1. Je spousta lidí líných a neschopných
  2. Honí se za body a proto jejich otázky
  3. Ne vše ví Google ale mnoho lidí má svoje zkušenosti, vědomosti i praxi v rozličných oblastech.

Z tohoto důvodu (vyjma ekonomického) by mohly mít Odpovědi smysl.
Názor

badisko

skusenosti ostatnichuzivatelu a maji vic na vyber.....navic je to vetsi sranada nez jen hledat na webu

Shizuka

Protože na některé otázky tyto stránky (wiki,google) neumí odpovědět :)
a lidé chcou slyšet názor i od ostatních lidí :)

led

Na google a wiki odpovedá stroj podľa zadaných kritérii. Zatiaľ stroje nie sú tak „geniálne“, aby dokázali nahradiť človeka v myslení, doplnení si chýbajúcich, či chybných kritérií a hlavne nemá cit a fantáziu, aby dokázal improvizovať.
Človeka a jeho rozum zatiaľ stroj nenahradí…

briliant

Protože jsou líní a nechtějí se snažit vůbec něco začít hledat, je jednoduší dát otázku a čekat na odpověď, vždyť on mi někdo odpoví. Toto platí i pro vyhledávání na této stránce.

otaznik007

Strejda Google a teta Wiki neví spoustu věcí… jaké jsem měl včera ponožky, co mám dnes k jídlu… :D

terry

Na tvou chytrou otázku taky neodpoví strýček Google nebo teta Wiki.

Conchus

Protože jsou líní chvilku hledat a hlavně POUŽÍVAT MOZEK. Ovšem myslím si, že jsme tady kvůli tomu, abychom řešili otázky, kterými se encyklopedie nezabývají.