Avatar uživatele
Skeptik

Proč tu lidi pokládají otázky, když na všechno odpoví strýček Google nebo teta Wiki?

Jaký je potom smysl tohoto serveru? A co neví strýček Google a teta Wiki?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 4123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ono jak kdy… na některé otázky odpověď na googlu není tak přesná nebo se odpověd nezobrazí v odkazech a tak je poslední šancí se zeptat někoho, kdo třeba i lépe na googlu umí vyhledávat nebo o tom něco ví… druhou možností jsou lenoši, co to hledání nechají na ostatních, no a pak tu jsou otázky, nak teré google asi neodpoví, například, co si lidé myslí o tomhle nebo tamtom, nebo jednoduše otázky, jako je například ta tvá, kterou google asi jen tak sám nezodpoví ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Proč,proč,proč?
Proč sem lidé pokládají otázku,která byla nejméně xkrát zodpovězena?Zdejší vyhledavač by ti jistě taky našel pár odkazů na stejnou otázku.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-zde-lide-davaji-otazky-ktere-by-vyhledali-na-googlu-asi-za-vterinu

A hlavně prosím tě se nečerti,já to nemyslím ve zlém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

  1. Je spousta lidí líných a neschopných
  2. Honí se za body a proto jejich otázky
  3. Ne vše ví Google ale mnoho lidí má svoje zkušenosti, vědomosti i praxi v rozličných oblastech.

Z tohoto důvodu (vyjma ekonomického) by mohly mít Odpovědi smysl.
Názor

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

skusenosti ostatnichuzivatelu a maji vic na vyber.....navic je to vetsi sranada nez jen hledat na webu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shizuka

Protože na některé otázky tyto stránky (wiki,google) neumí odpovědět :)
a lidé chcou slyšet názor i od ostatních lidí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Na google a wiki odpovedá stroj podľa zadaných kritérii. Zatiaľ stroje nie sú tak „geniálne“, aby dokázali nahradiť človeka v myslení, doplnení si chýbajúcich, či chybných kritérií a hlavne nemá cit a fantáziu, aby dokázal improvizovať.
Človeka a jeho rozum zatiaľ stroj nenahradí…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
briliant

Protože jsou líní a nechtějí se snažit vůbec něco začít hledat, je jednoduší dát otázku a čekat na odpověď, vždyť on mi někdo odpoví. Toto platí i pro vyhledávání na této stránce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
otaznik007

Strejda Google a teta Wiki neví spoustu věcí… jaké jsem měl včera ponožky, co mám dnes k jídlu… :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Na tvou chytrou otázku taky neodpoví strýček Google nebo teta Wiki.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Protože jsou líní chvilku hledat a hlavně POUŽÍVAT MOZEK. Ovšem myslím si, že jsme tady kvůli tomu, abychom řešili otázky, kterými se encyklopedie nezabývají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek