Spartaboy

Proč tělo vyvolává v 11 hodin večer chutě na jídlo, když by to tělu uškodilo, namáhalo jej to při spánku?

Odpovědi
elkon

To je subjektivní pocit jedince. Je to o zvyku. Já ten pocit nemám. Když se najím naposledy někdy kolem šesté, jsem v pohodě. Ale někdy sním večer třeba jablko nebo mandarinku.

zjentek

Vidíš, a přesně tohle je ten rozpor mezi zažitými dogmaty a skutečností! Ve skutečnosti bys měl naslouchat potřebám těla, protože PRÁVĚ ONO si dokáže říct nejlépe. Pozor na „výplody“ mozku vlastního, ale zejména mozků OKOLO!