Avatar uživatele
Hamon

Proč si žáci neudělali úkoly na začátku prázdnin?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gagaga před 3735 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Protože jsou líní – a jak sleduju některé jejich otázky, tak i hloupí.
:-O

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Protože žáci fungují celá dlouhá desetiletí pořád stejně. Většinou „nutné zlo“ odkládají až na poslední chvíli.
Ostatně – buď rád, alespoň chvíli byl od školní výuky pokoj. Horší ovšem je, že se snaží dohnat své povinnosti na úkor uživatelů poradny, když jim mají pro takové účely sloužit školní weby.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Já si je dělám až teď protože sem si nechtěl kazit prázdniny školou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lady wolf

Já si úkoly taky udělala až dneska, takže ti to mohu říct proč to tak asi je.Když začali prázdniny, tak jsem si říkala „Přece si nebudu kazit volno úkolama“.V polovině prázdnin jsem si vůbec nevzpomněla , že nějaké úkoly mám a na konci, jak jsem zlenivěla ,tak jsem to pořád odkládala na pozdější dobu, až jsem to udělala teprve před chvílí 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajdamajda

Se ji zeptej -_-
Doplňuji:
tady to nejsou úkoly, ale dané úlohy do soutěže, kterou dostali určitej den a ne na začátku prázdnin :/

Upravil/a: Kajdamajda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Také žasnu. Určitě bych si nedělala úkoly poslední den prázdnin a nesháněla bych na poslední chvíli pomoc. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

Nemám tušení, já je nedělala vůbec.
Chtěla jsem je dělat přes prázdniny, ale v průběhu jsem zapomněla, co že jsme to měli mít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ruku na srdce- byli jsme lepší ?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katka16

Jo, …s učením začnu po 26., .....až bude tejden do začátku školy,.......víkend před začátkem školy…Tak to funguje aspoň u mě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek