Svobodny

Proč si nemohu stáhnout na svůj mobilní telefon značky SAMSUNG vyzvánění „BSP – ZEMĚ VZDÁLENÁ“ ?

„Proč si, prosím Vás, nemohu stáhnout na můj, mobilní telefon značky SAMSUNG vyzvánění "BSP – ZEMĚ VZDÁLENÁ“ ? !"

Nejlepší odpověď
cochee

Protože to neumíš- a hlavně se neumíš ani zeptat. Model telefonu? Odkud se pokoušíš to stahovat? Jak přesně se projevuje to „nemohu?“

Další odpovědi
autacek

Asi proto, abys neporušoval autorská práva.

elkon

Stáhni si do PC empétrojku, udělej výřez části melodie a nakopíruj do mobilu. Takto jsem to udělal před lety i já a vždy když mám nový telefon, ten zvuk jen překopíruji.

MichaelOffic

Stáhni mp3, přesuň v telefonu do složky ringtones a v nastavení vyzvánění to budeš mít v seznamu vyzvánění napsáno. Nesmíš hlavně pak smazat tu složku jinak jsi v háji.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.