zjentek

Proč plně aktivní Adblock Plus jako doplněk Firefoxu nijak nebrání reklamě?

""Někdo"" mi „odstavil“ Adblock Plus, proč myslíte, že to udělal?
Mám v prohlížeči doplněk ABP, který ukazuje, že je aktivní, jenže nepracuje. Reklama se zobrazuje, jako by vůbec nebyl instalován.
Co si o tom tady myslíte?

Ad Quentoš:
Jo, tak si z Firefoxu odeber a znova nainstaluj ten doplněk. Já to udělal a pracuje to. Díky všem za odpovědi ;)

Odpovědi
quentos

Jestli máš Firefox, tak v něm se mi to stalo taky. Tak jsem si ABP nainstaloval do Google Chrome a tam funguje normálně. Ovšem proč, to netuším.

kodl67

Co mám před měsícem přeinstalované10ky,pra­videlně se mi co 2 – 3 dny ztratí z Adblocku Plus vsechny filtry.Mám firefox.Už jsem tady po příčině taky pátral,zatím bez výsledku.Filtry pak obnovuju ze zálohy která se neztrácí.

zjentek

Když jsme u těch filtrů, taky mě napadlo, že bych ten doplněk vypnul tady na odpovědi.cz, abych to zde nějak podpořil. Myslíte, že by taková podpora měla nějaký smysl? Že by na tom někdo mohl mít zájem? Či někdo o to má konkrétní zájem? Nevím, neznám, ani Malýho Bobše jsem nečet…