Tux

Proč si lidé na sociálních sítích fotí nohy?

Nejlepší odpověď
Lamalam

To netuším, ale až internet začne přenášet i čichové vjemy, tak s tím rychle přestanou.

Další odpovědi
anonym

Sexuální fetišismus
Fetišismus je erotické zaměření na určité druhy předmětů (např. spodní prádlo, boty, doplňky atp.) či na jisté části těla (např. nohy, prsa, ruce, apod.).

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Speci%C3%A1ln%C­3%AD:Hled%C3%A1n%C3%AD?s­earch=feti%C5%A1is­mus-+nohy&sourceid=Mo­zilla-search

ReHu

Neco v tom smyslu jako, jsem to já, ale jsem anonym.

Kepler

Je to skutečně sexuální úchylka. Mně se na hezkém ženském těle líbí úplně všechno, takže jsem asi ten nejhorší úchylák – polymorfní fetišista!

ShadyPony

Pro Footgetishisty ;)

ivzez

Nedělají to všichni všichni a ti, kteří si fotí nohy,
jsou z těch, kdo „skočí“ na každou ptákovinu…

(Odpověď: Protože někomu na něco „skočili“.)

lexx

nesmysl