xiperio

Proč se zpožďují hodiny v PC?

Vždy za týden se zpozdí hodiny v noťasu cca o 2 min. Nevím proč se tak děje, když jsem denně na netu. proč tam není synchronizace s přesným časem.

Odpovědi
Hlada

Synchronizace je volitelná a dá se zvolit z několika serverů. Automaticky probíhá jednou za 6 dní. Za tu dobu by se neměl v počítači výrazně lišit. Doporučuju změřit napětí baterie, co drží CMOS.

Arne1

Především se podívej do Nastavení / Čas a jazyk, zda je tam povoleno automatické nastavení času.

elkon

Vyměň baterii na základní desce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.