zjentek

proč se vlastně nemá čůrat do umyvadla? Je k tomu nějakej důvod?

..je jasný, že ženským to jako dobrej nápad nepřijde, takže chlapi- není lepší si „to“ místo přidržování pěkně pořádně vopřít o keramiku?

Odpovědi
Drap

Důvod je jen jeden a to je hygiena.

fcoop

Dělej si co chceš,klidně si to pořádně vopři,ale já jsem takový tradicionalista a budu dál chodit na WC.

A důvod..?…no zkus se jen krátce,opravdu krááátce zamyslet.......nic tě nenapadá?

Kdyby nic .............­........ zkus si umýt ruce v haj......tedy v záchodu......

anonym

bo vy-cistit zu-by v bidhet?

zjentek

fcoop: nemusím se ani kráatce zamyslet na to, abych si ruce v haj… v klidu umyl ..pěkně potom ztvrdnou na pořádnou chlapskou robotu :q