Miroslavst

Proč se prodávají brousky na keramický nůž, když by se neměl pro svou tvrdost otupit?

Proč se tedy prodávají ty brousky?

Doplňuji:
A z čeho je ten brousek? Z jakého materiálu?

Nejlepší odpověď
dědapetr

protože to není pravda, prože i keramika se optřebává

Další odpovědi
quentos

už jsi někdy zkoušel praštit o zem s údajně nerozbitným sklem? ;{)>

Venka

Musí se s nimi krájet pouze zelenina, to jsem také zjistila až po zakoupení, nicméně se otupí, takže je kolem toho akorát velká reklama. Musela jsem brousek koupit.
Doplňuji:
Mám nože Ceratio, brousek je diamantový. cena kolem 500 Kč, výborný, zašlou na dobírku. www.ceratio.cz

iceT

Já se nedávno ptala na nože Microban,kde je brousit,když brousek je na prd.Prý vydrží dlouho ostré,ale ten,co nejvíc používám je už tupý jak p…