joelis

Proč se při odeslání zpravy z facebook messengeru messenger sekne a telefon nereaguje?

Při odeslání zprávy z messengeru nekomu do messengeru (facebook) se telefon vždy sekne a nereaguje. Po pár vteřinách se telefon opět zotavi a zase mohu psat zprávu. Mam tel. HTC one m8. Verze systemu ansroid 5.0.1. predtim to vubec nedelalo, ale vzdy musím cekat nez se tel zotavi a můžu zase psát zprávu. Zkousel jsem vse. Odinstalci, aktualizaci messengeru a obnoveni tel. Toto zaseknuti způsobuje jen messenger. Jinak ostatni aplikace jdou jak maji. Prosim o radu dekuji.

Odpovědi
bazinga

Vyzkoušel jste téměř vše, co jsem chtěl podotknout, proto i po tom všem snad ani jiné řešení není a je to případ zralý na reklamaci. Problém bude pravděpodobně hardwarový, protože aplikace nezamrzají, jak se jim za chce. Na reklamaci pravděpodobně udělají to, co vy, vymažou nepotřebné soubory a telefon záhadně ožije (tedy aspoň mě tak můj ve stejném případě spravili).