Avatar uživatele
anonym

Proč se pes,když ulehá,se několikrát otočí kolem své osy?

Proč se pes,když ulehá,se několikrát otočí kolem své osy ?
Doplňuji:
Já to věděl,proto že jsme se to učili ve škole a Kapka má stoprocentní pravdu.Boduje

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, BENYTA před 5011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Údajně je to instinkt z dob, kdy si psi vyšlapávali místo k odpočinku ve vysoké trávě. Teď si nedělám legraci. Tak to vždy uváděla odborná literatura.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dagry

Barbakane, že tys nesledoval Večerníčky o Dášeňce? Tam to bylo. A je to přesně tak jak píšek Kapka. Opravdu si ušlapávají v dnešní době „cokoliv“ pod sebou než ulehnou. Můj pes si takto ušlapává i peřinu nebo polštář a dělá kolečka. To je úplná procedura než ulehne 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Myslím že jen hledá vhodnou polohu ke spaní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Na svete je plno mýtů a polopravd.Toto otaceni provadeji zvirata ktera maji -ocas-.Tim otacenim si uvedou ocas do vhodne polohy.Nic vic nic min 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Kapka (dcera velké kapky) má pravdu. Vždy jsem to tak v literatuře četl i jsme se to učili ve škole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Já bych řekl, že si hledá jen nějaké měkké místo k ulehnutí, myslím, že mu vadí jako nám, když si lehne na nějakej kámen…:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mirka151

MUJ PEJSEK SE TOČÍ JEM KDYŽ CHE NA VELKOU !!!! KDDYŽ JDE SPÁT TAK SI ROZHRABE PELÍŠEK NEBO MOJI POSTEL A POTOM SE PŘITULÝ A SPINKÁ

před 5011 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek