Monyszek

Proč se nechce PC nastartovat?

Když zapínám počítač, tak se všechno načte, ale pak se objeví jen logo windows a jakoby se to sekne, nechce mě to pustit na přihlášení, čím by to mohlo být?

Odpovědi
cochee

Jsi si jistá, že se sekne? Pozoruj kontrolku aktivity disku. Pokud svítí či bliká, nech PC pracovat, v opačném případě PC restartuj a mačkej během nabíhání klávesu F8, až naběhne textové menu, zvol položku „Poslední funkční konfigurace“ (nebo podobně, ve všech Windows to není stejně).

patmull

Zkus najet do Biosu (při zapínání PC resp. předn bootováním zmáčknout Delete, kdyby nešlo tak zkus F1,F2). Vybrat „Load BIOS Defaults“ (v některých verzích BIOSU to je napsané trochu jinak jako např. „Load Optimized Defaults“ apod.). Pak restartuj a zkus jestli to pomůže.