dust8

Proč se místo horkovzdušné pistole nepoužívá třeba fen na vlasy?

Nejlepší odpověď
elkon

Zřejmě jsi jedno i druhé neměl v ruce, dej si horkovzdušku a plný výkon a zkus sušit vlasy. Myslím, že už příště nebudeš mít vlasy, ani kůži.

Další odpovědi
Edison

Přeci kvůli teplotám. Teplota vycházejícího vzduchu HP je mnohem vyšší, což je pro mnoho aplikací nutností. U fénu na vlasy je dbáno na bezpečnost, zejména vzhledem k popálení. No… nakonec… zkus si fénem na vlasy očistit dřevěný rám oken.

Hufnágl

Pokud stačí teplota cca 190 °C, můžeš fén použít jako horkovzdušnou. Víš jak jde snadno fénem odstraňovat etikety, ohýbat nožičky brýlí atd.?

zjentek

Třeba doma při odstraňování námrazy mrazáku chladničky? Nevím. (;

Akaš, samozřejmě… s fénem se MUSÍ pracovat s citem a to platí i v případě, kdy s ním odstraňuješ námrazu! (;

akaš

Fén bych nedoporučoval ani na odstraňování námrazy mrazáku nebo chladničky. Může se používat maximálně 5–10 minut. Pak se teplem odpájí ve fénu drátky a přestane fungovat.

zjentek

A já si teď spíše pokládám otázku, pročkdyž na něčem anebo s něčím zrovna pracuju, tak se o tom tady objeví otázka. Tohle je jedna z nich. A to se mně děje tak 2– 3× do týdne. Někdy bych s jistotou tvrdil, že tady ty otázky pokládá nějakej soused, který mě z dlouhý chvíle pozoruje a dobře se baví, když pak po síti vyvolává todlencto TAJEMNO. Jenže to není dost bobře možný, bo ten sused by muset mít tak sto nicků… tak jasně, náhoda, řeknete si nejspíše. Jenže to pak na život nahlížíte nejspíše způsobem, kdy NIC neznamená zázrak. Ovšem v momentě, kdy podobně jako já začnete na život nahlížet způsobem, kdy zázrak znamená prakticky vše, pak takto jednoduché vysvětlení již očekávat nelze, ne ne… (;

Edison

Tyjo Elkone… Tys doporučil opačnou zkoušku… abych tak řekl… oproti mě destruktivní… 😁 😁