Mortin

Proč se lidé řežou na rukách?

Nechápu například proč ne na noze, či jiné části těla.

Odpovědi
Mravenec

Ruce jsou nejvíce viditelný, lidi si tím dokazují nějakou sílu, že nejsou totální …
Zažil jsem mnoho takových případů..

Lamalam

Nevím, nikoho takového neznám. Podobná otázka tu už byla: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-lidech-kteri-si-rezou-ruce

Mc Merkurion

… to nevim,u mě to byla z blbosti cirkula,ale že bych to teda chtěl,to se říct nedá (nohama ani jinou částí těla k cirkule nepodávám,proto ruka)..

cochee

Pokud máš na mysli úmyslné řezání sebe sama, tak na to by ti odpověděl jeden můj známý:
„Lidi ne. To leda tak nějací ch*ji.“

anonym

Jenže oni se řežou naprosto všude! Někteří za ušima, spousta žen na vnitřních stranách stehen – včetně vagíny, … Znám i případy řezání mezi žebry, na chodidlech, na zadku, …

arachis

Pokud nejde o sebepoškozování delšího rázu (to je i na jiných částech těla),tak na rukou jsou žíly nejblíže pod kůži,tak asi proto.