Vanda6

Proč se fotky neukládají do galerie, ale do aplikace?

Mám mobil Huawei a po aktualizaci Snapchatu se mi fotky neukládají do galerie, ale do paměti aplikace Snapchat. Nevíte co s tím? Jestli se nedají nějak přesunout do paměti mobilu nebo na paměťovou kartu?

Odpovědi
Cenobita

Fotky se ukládají do filesystému (souborový systém) a odtud je aplikace (fotoaparát, galerie, přehrávač multimedií) berou pro zobrazování. Fotky a videa se ukladají nejčasteji do složky DCIM (případně jiné). Fotky i jiné soubory se dají překopírovat nebo přesunout na externí kartu SD, pomocí aplikace FileManager (chce to trochu cviku). Nebo připojit mobil k PC a přesunout je pomocí aplikace Windows Explorer. Připojený mobil se chová jako USB disk.