autacek

Proč se běžně neobnažují ženská ňadra na veřejnosti, ale při kojení, které lze též provést v ústraní, to jaksi nevadí?

Nejlepší odpověď
quentos

To by mě taky zajímalo. Na druhou stranu močení na veřejnosti se pokutuje, a přitom jde o totéž: o uspokojení urgentní potřeby.

Další odpovědi
ten který je

Je to neobvyklé,ale miminko dostalo asi hlad a maminka musela vzniklou situaci ihned řešit.Nechápu ten humbuk kolem.Když se můžou úchylové předvádět v průvodech pod záštitou magistrátu hl.města Prahy,tak proč ta nevole kolem jedné kojící matky?

annas

Některé ženy nosí dost velké výstřihy, také částečně prsa na veřejnosti odhalují. Ale to je jiná skutečnost.

Kojení na veřejnosti se řeší – „Odhalená prsa kojící ženy na internet patří! Více na: https://mojebe­tynka.maminka­.cz/clanek/od­halena-prsa-kojici-zeny-na-internet-patri

Je pravda,. že kojení prospívá dítěti i matce., je přirozenou součástí života, důvěrným vztahem mezi matkou a dítětem.

Když jde matka s dítětem do rušné části města, domnívám se, že by si měla obléknout něco, co jí umožní určitou intimitu při kojení.

Nedávno jsem si všimla jedné maminky, která nesla dítě v šátku, takže bylo vidět jen hlavičku dítěte.

Cestou by si mohla matka vyhlédnout místo, kam by se mohla v případě potřeby posadit a dítě nakojit.

Mluví se o právu, že žena může dítě kdekoliv nakojit bez obav. Ale myslím si, že soukromí a klid bez zvědavých pohledů je pro obě příjemnější.

Vadí mně, když se na ně někdo dívá, jak jím,. proto by mně nebylo příjemné kojit dítě na rušném místě, kde je plno lidí. Už mně to nečeká, jen uvažuji …

Ženy jso samozřejmě tolerantnější než muži.

Je pravda, že dnes je to jiné. V minulost se , matky s dítěem v kočárku pohybovaly v blízko domu.

MonkeyKing

Přece se ženská neodhaluje kvůli ostatním, ale kvůli dítěti, aby ho nakrmila, v daný moment, jí může být fuk, jestli to někoho pohoršuje, když má její dítě hlad. Puritáni moji milí.

Mc Merkurion

… o té dámě si myslím své >>> normální ženská by zalezla někam do koutku a určitě by neexhibicionovala na veřejnosti … minimálně by požádala ostrahu o pomoc … jó, udělat todle chlap (myslím předvádět se, ne kojit), tak ho zavřou, to je ta genderová rovnoprávnost …

Dochy

Co mně se týče, nevadilo by mi pokud bychom nahotu přestali brát jako tabu. Jde jen o kulturní zvyk, nic jiného. Kojení je nutné. Většina žen si to i tak zařídí (pokud možno) tak aby nikoho nepohoršovala. Ne vždy je to ale možné a kdo se chce koukat ten to zkrátka uvidí.

Anikitos

Já nejsem proti obnazovani ženských nader na veřejnosti, takže mně osobně to nevadí.

Takovým Mínojcům ani jiným kulturám to problém nedělalo.

Kelt

Rozebírají se tady dvě věci. Především je to uklidnění kojence protože má hlad a jediný zdroj je mateřské mléko, které lze získat z matčina prsu. Bohužel situace nastala na veřejném místě v době, kdy kolem bylo mnoho lidí. Ta žena potřebovala situaci řešit, pro ni je prvořadé nakrmení a uklidnění potomka. Nějaké veřejné mínění ji v dané situaci nezajímalo a musela se spoléhat na sebe. Obnažení ňader na veřejnosti je součástí erotické produkce a intimní orgány zdravý člověk běžně neukazuje.

mosoj

https://cz.sput­niknews.com/ces­karepublika/201904159­644555-kojeni-roztrhlo-ceskou-verejnost-nasli-jsou-i-spojeni-s-porno/

elkon

Nelze srovnávat nesrovnatelné.