dust8

Proč není dotykový náprstek, který by se nasadil na ukazováček pro ovládání dotykových zařízení bez zanechaní fleků?

Máme tablet, ale nedokážu ostatní přinutit používat dotykové pero. Obrazovka je pořád umatlaná a tak mě napadl ještě tenhle náprstek. Něco jako se dává na prst když se šije jehlou, aby se člověk nebodl jehlou.

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, když má každej svůj a vobčas si ho umeje, není potřeba žádnej náprstek … mimochodem, ne na vše se to pero dá použít, takže se jim nedivim, tobě a tvejm nápadům ale jo …

anonym

Dotykové ovládání tabletů i telefonů je koncipované a optimalizované pro prst, někdy i dva až tři … jak to chceš nahradit neobratným perem to fakt nevím 🙂 pokud ti vyhovuje víc používej si ho, ostatním to nevnucuj, není to optimální každopádně. Jestli chceš čistý display pořiď si mikroutěrku.

S různými náprstky tě každý pošle do patřičných mezí, telefony a tablety mají být k ovládání připraveny okamžitě, ne abys musel hledat ještě kde si nechal ležet nějaký nesmyslný náprstek.