Startred

Proč někteří rodiče dávají dvojčatům podobná jména a oblékají je do stejného oblečení?

Přijde mi, že si tímhle výstřelkem zbytečně komplikují výchovu.

Odpovědi
Pepa25

Nemyslím si, že to je výstřelek, ale poměrně běžné (bavím se samozřejmě o jednovaječných dvojčatech, tedy stejného pohlaví). Samozřejmě na to jsou různé názory – viz diskuse:

Zdroj: https://www.e­mimino.cz/dis­kuse/oblekani-dvojcatek-298850/

JežíšKristus

To ano. Diagnóza. Naštěstí většina to nedělá.

Drap

To se musíš zeptat těch rodičů. Mám v rodině také dvojčata, vnuky. nejmenují se podobně a ani se stejně neoblékají. Jmenují se Maruška a Ondra. Myslím, že stejné oblečení by jim ani neslušelo.