dgfdgf

Když na internetu najdu obrázek a kliknu na něj, proč se někdy nezvětší jako vždycky dřív?

Já myslel, že si takhle jako v odkazu najdu obrázky, ale když na jeden kliknu, tak se někdy nepřiblíží. Dřív mi to šlo vždycky u každýho. Mám s počítačem i jiný problémy. Asi to bude virem.

https://www.go­ogle.cz/search?q=ba­nánovník&clien­t=opera&hs=wOk&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0a­hUKEwjBvvjX6KjTAh­XGDSwKHa0zDYc­Q_AUICCgB&biw=1280­&bih=924

Nejlepší odpověď
Alesh

Jako ten stejný obrázek? Nebo myslíš, proč to nedělá jakýkoli obrázek?
Neexistuje obecná funkce, že se kliknutím na obrázek má v prohlížeči zvětšit. To je funkcionalita příslušných stránek, co se má stát po kliknutí na určitý obrázek. Jestli to kliknutí pak na nějakých stránkách způsobovalo zobrazování většího obrázku a teď to tam najednou nejde, pak to buďto mají rozbitý nebo to předělali.