Avatar uživatele
Miroslavst

Proč nefunguje kopírování?

Zkoušel jsem zkopírovat text do odpovědi, ale nějak to nejde. Nevíte proč?
Doplňuji:
Bohužel mně ne. chtěl jsem czechrapidovi zkopírovat celé pí číslo a pokaždé se to nenačetlo.
Dokonce když jsem dával otázku jestli znáte pí, tak ani ta není položena.
Že b to bylo moc velké?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, Jahoda, kapka před 5009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/207989-ludolfovo-cislo-bylo-zpresneno-ma-uz-5000-miliard-desetinnych-mist.html

5000 miliard desetinných míst se sem asi vážně nevejde. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Mně to funguje bez problémů 🙂
Doplňuji:
Zapomněla jsem dodat, že ten text jsem tam dostala až potřetí. Takže to zkus víckrát. Poté jsem zadávala jiný text a šlo to tam hned. Tak jsem z toho jelen 😁 Zkoušej to opakovaně a možná to bude OK 😉

Upravil/a: Jahoda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
9 řemesel

Nejlepší je toto:myší zatáhnout text při stisknutém levém tlačítku,povo­lit,stisknout klávesy CTRL(levý)+C , potom klepnou tam kde chci mít text levým tl. myši aby tam byl kurzor, a stisknout kombinaci CTRL+V.To je vše a funguje vždy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě se to číslo líbilo, a chtěl jsem si ho dát do profilu. Jenže tento server se sekl. Ty čísla tam asi zpřeházeli. – Ne, nejde to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blesk26

Celý text se ukládá do databáze, která má také určité omezení délky vkládaných řetězců … takže pokud jste tam vkládal příliš dlouhý string, tak došlo k chybě při ukládání do databáze a podle zásad soudržnosti databáze byly vložené data zase odebrány a máte prd :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek