Miroslavst

Proč nefunguje kopírování?

Zkoušel jsem zkopírovat text do odpovědi, ale nějak to nejde. Nevíte proč?
Doplňuji:
Bohužel mně ne. chtěl jsem czechrapidovi zkopírovat celé pí číslo a pokaždé se to nenačetlo.
Dokonce když jsem dával otázku jestli znáte pí, tak ani ta není položena.
Že b to bylo moc velké?

Nejlepší odpověď
kapka

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/207989-ludolfovo-cislo-bylo-zpresneno-ma-uz-5000-miliard-desetinnych-mist.html

5000 miliard desetinných míst se sem asi vážně nevejde. 🙂

Další odpovědi
Jahoda

Mně to funguje bez problémů 🙂
Doplňuji:
Zapomněla jsem dodat, že ten text jsem tam dostala až potřetí. Takže to zkus víckrát. Poté jsem zadávala jiný text a šlo to tam hned. Tak jsem z toho jelen 😁 Zkoušej to opakovaně a možná to bude OK 😉

9 řemesel

Nejlepší je toto:myší zatáhnout text při stisknutém levém tlačítku,povo­lit,stisknout klávesy CTRL(levý)+C , potom klepnou tam kde chci mít text levým tl. myši aby tam byl kurzor, a stisknout kombinaci CTRL+V.To je vše a funguje vždy.

anonym

Mě se to číslo líbilo, a chtěl jsem si ho dát do profilu. Jenže tento server se sekl. Ty čísla tam asi zpřeházeli. – Ne, nejde to.

blesk26

Celý text se ukládá do databáze, která má také určité omezení délky vkládaných řetězců … takže pokud jste tam vkládal příliš dlouhý string, tak došlo k chybě při ukládání do databáze a podle zásad soudržnosti databáze byly vložené data zase odebrány a máte prd :)