aramah

Chci kopírovat a nejde mi to, kde dělám chybu?

Chci dávat odkaz na odpovědi. Ale když zmáčknu CTRL držím a zmáčknu C tak bych to měla mít zkopírované.A když vložit tak to samé akorát zmáčknu V,a nic po zmáčknutí PrtScn zase nic. Prosím kde dělám chybu? děkuji.
Doplňuji:
Objema moc děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

Delam to tak ze-na adresu v kolonce kliknu levym tlacitkem aby zmodrala,kliknu pravym,naskoci menu,vyberu radek kopirovat,prejdu na odpovedi,kliknu pravym tlacitkem,vyberu radek vlozit a hotovo.Poradila mi tak jedna uzivatelka.

Další odpovědi
led

Najprv si treba vyznačiť, čo chceme kopírovať.
Ľavé tlačítko myši_označnie myšov (zmení sa farba označeného a pustiť tlačítko
Ctrl_A – označ všetko
Ctrl_C – kopiruj označené
Ctrl_V – vlož (prilep) skopírované

anonym

Mně to funguje takto:Dojedu kurzorem,šipkou úplně nahoru,tam je adresa,klik LEVÝM,řádek zmodrá,poté Ctrl+C,je to v paměti.
Když to chci použít – Ctrl+V a hotovo.

flodur

Já to dělám jako iceT.Je to asi nejjednodušší.