Michal Kole

Proč nám učitelka na Angličtinu „nesehnala“ anglicky mluvící holky na Skype, aby nás „motivovala“ se učit ?

Překládat články v učebnici nikoho nebaví a podle toho známky někdy vypadají nebo jsou věty tak lehké, že žák má za 1 na vysvědčení a na pracovním pohovoru sotva pozdraví.

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě měla pracovní smlouvu jako učitelka a ne jako seznamovací agent.

Další odpovědi
anonym

Michale, já se z Tebe picnu. Motivaci učit se angličtinu jste měli mít vy studující. Učitelka za výuku brala plat. Za shánění anglicky mluvících holek ji určitě nikdo neplatil.

muhamed

Ja si myslim, ze by mi to do hlavy taky slo lip nez kdyz se mam divat na tu nasi „zrudicku“ :D

alexandra

Asi proto,že ještě nebyl Scype,když jsi studoval !! Nebo jo?

Robert_PM

V PL v Dobřanech, kam se 100% vrátíš, nebudou ani skype, ani anglicky mluvící holky.