Proč mobil sám od sebe ukazuje: „Přílušenství nepodporováno“?

Mobil Nokia 6288 se zničehonic každých několi minut rozsvítí a ukáže nápis „příslušenství nepodporováno“. Bluetooth i infračevený port je vypnutý,sluchátka ani nic jiného v něm připojeno není,dělá to bez zjevného důvodu každou chvíli a největší záhadou pro mě je,že to dělá pouze u nás v bytě.Když jsme v autě,v práci,nebo kdekoliv jinde,nedělá to.Neuměl byste někdo tuto záhadu odhalit?díky.

Odpovědi
anonym

Co třeba nějaká aplikace nainstalovaná?
Nebo paměťová karta..
Zkusil bych jí vyndat.. pokud by to dělala, tak bych si zní stáhl data a naformátoval jí.. pak si tam ty data můžete zase dát..
Kdyby nepomohlo.. Zkusil bych aktualizovat/pře­instalovat firmware telefonu.. de to poměrně jednoduše, ale přijdete o všechna data, takže pomocí Nokia PC Suite zálohovat, případně na paměťovku všechno o co nechcete přijít