@zwoho.com

Proč mnoho zadaných žen uvádí jako svou největší sexuální fantazii být znásilněná hezkým mužem?

Moc to nechápu. Proč chce být znásilněna od někoho kdo ji přitahuje? Přitom tomu kdo ji nepřitahuje většinou ochotně roztahuje nohy…

Nejlepší odpověď
Drap

Kolik jich ti toto řeklo z těch mnoha?

Další odpovědi
Kepler

Jak je to se zadanými ženami nevím, ale jedna bývalá žena byly vyslýchána pro vraždu mladého muže:

  • Jaký byl váš motiv? Proč jste ho zabila?
  • No přisedl si ke mně na lavičku v parku a zajížděl rukou pod šaty. Jakmile se dostal skoro ke kalhotkám, tak ucuknul a řekl „apríl!“. Tak jsem ho zabila, hajzla jednoho!

elkon

Takovou hloupost jsem neslyšel.

zjentek

Co já vím, tak chtějí být znásilňovány a požadavky na násilníka zpravidla nemají, postava a vizáž je jim šumák. Ale udělaj se klidně i při patřičný vlastní představě, takže násilník může kolikrát zůstat klidně doma v teple u píva.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

@zwoho.com

@elkon https://www.cas­.sk/clanok/110563/t­ajne-zelanie-mnohych-zien-byt-znasilnena/

Mc Merkurion

… ale tam mluví o slovenkách !!!