Daveid11

Proč mi začal blbnout notebook?

Dobrý den,
Mám problém s mým notebookem HP Pavilion dv7 (Windows 7). Od té doby co jsem si nainstaloval Office z Microsoft webu, tak se mi začal zasekávat. Když jsem ho včera spustil zůstal jsem na ploše a nešlo nic spustit. Asi po 5 minutách se mi objevila chybová zpráva: Průzkumník Windows přestal pracovat, restartuji aplikaci. Takhle se neustále restartovala až se mi podařilo vypnout počítač. Dnes když jsem ho zapnul tak se mi objevila konfigurace aktualizací a stále zůstává na 35%. Jak ho dostanu do původního stavu?
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
hapiky

Pokud jsi ten Offis stáhnul z internetu, tak jsi mohl spolu s ním stáhnout i ukrytý virus.
Pokud máš v noťasu programy či soubory o které nechceš přijít a nechceš platit velké částky u servismena, je dobré koupit nový disk, nainstalovat Windows a požadované soubory přetáhnout na computeru, který umožňuje připojení dvou disků.

paul1

V tomto Vám bohužel nemohu poradit, nejem odborník, ale jednu radu mám od specialisty – notebook nechávám otevřený a na klávesnici dávám fólii proti prachu.
Údajně zavíráním notebooku se může časem poškodit kablování v pantu, či jak se to jmenuje – tedy v spojení monitoru a tělesa notebooku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.