Adelb

Proč mi vadí rozepnuté bundy v zimě? Péřová bunda a hlavně musí být rozepnutá, ať je vidět crop top… 🤦‍♀️

Odpovědi
marci1

Péřová bunda tě v zimě chrání před chladem, popř. mrazem. Jinak si koleduješ o velké zdravotní problémy. Bundu zapínej a crop top nos v létě. 🙂

elkon

To musíš vědět ty, nikdo tě tu nezná.

Filip84

Přijdi, až nebudeš sjetá. A pokud jsi taková normálně, tak Ti stejně nepomůžeme, jo, zavolej praktikovi / pediatrovi, ať Ti napíše poukaz k psychiatrovi. 🙂

zjentek

Ovšem může to být i horší>>>https:/­/f.ximg.cz/im­g9/4880/27634880_5_ichis­m1ra.jpg

Dochy

Pokud je Ti zima a uvidíš někoho takového, tak chápu tu psychologii. Ale jinak Ti do toho nic není. Třeba vylezl(a) ven ráno, když bylo –5, ale teď odpoledne, když je 15 už je na zapnutou bundu trochu teplo…
PRimární funkce je tepelná pohoda. Móda je až sekundární.