Vicky Kov

Proč mi smrdí dredy po umytí?

Mám 9 dredů ze spodních pramenů. Vlasy s dredy si umývám asi 3× týdně a dredy mi vždycky smrdí jakoby začuchnutím – nevím, co dělat jinak, abych se toho zbavila. Díky :) :/

Nejlepší odpověď
marci1

Dredy je důležité dúkladně vysušit ( vlhkost způsobuje pach ), nejlépe na slunci. Nechodit spát s vlhkými dredy. Dále nepoužívat kondicionér, jen kopřivový nebo lopuchový šampón. 🙂

http://www.ta­vote.com/jak-se-k-nam-voni-z-meho-dready/

Další odpovědi
Drap

Zbavíš se toho jedině ostříháním dredů

Luxx

to bude bakteriemi, asi se ten šampon nedostane úplně skrz celý dred

sesednizkola

Ostrihej si dredy…je to hnus a u holky jeste vetsi) jinak o dredech je zname, ze je to nehygienicke…na to ale prijdes za par let sama

dr.luha

Super ubytovna pro roztoče.

ReHu

Nejlépe se dredy suší na slunci od října do března 🙂 🙂 🙂

gecco

;-DD