Elk

Proč mi najrdnou ztmavnul monitor o třetinu? Jak to opravit?

Odpovědi
mosoj

No já jsem si také myslel že mně blbne monitor, najednou je jasnější pak zase ztmavne. A on to začínající šedý zákal. Prý se takto na začátku projevuje.

Tím netvrdím že to je i u tebe.

anonym

Kdybych věděl proč, poradím ti jak…
😉
Po příčině musíš zapátrat (změna napájecího schematu, změna nastavení…), nebo napsat něco více o projevu (nerovnoměrné podsvícení – typ podsvícení…), my to nevidíme.

anonym

to mi dělá, když zapnu ntb, fn + šipkou doprva

badisko

Nemas nohodou notebook…?.. nekdy se to stava pri slabe baterii pc setri energii …nebo ti odchazi monitor …nebo to muze delat nejakej bordel v pc..take to muze byt grafickym ovladacem …
Jake jsi delal zmneny na PC?..Nneinstaloval jsi nejaky program …? Podivej se do moznosti grafiky a tam si to oprav …