Lotr2008

Proč mám systémovou aplikaci se stejným názvem pětkrát v mobilním telefonu?

Ta aplikace se jmenuje Circular a mám ji v mobilním telefonu pětkrát, přitom všechny tyto aplikace zabírají stejné místo. Proč je to v zařízení tedy až pětkrát?

Odpovědi
TechLili

Řekla bych, že je to nějaký virus. Doporučuji udělat zálohu důležitých dokumentů (fotky, audio, věci do práce) na SD kartu, zapsat si přihlašovací údaje a resetovat telefon do továrního nastavení. Tím se efektivně odstraní všechny nadbytečmé programy a viry.