Kiti

Proč mají klučičí kapely mnohem větší úspěch, popularitu a „životnost“ než ty holčičí?

Nejlepší odpověď
iceT

Protože kluci jsou v tomhle většinou normální a holky se holkám tak nějak většinou nelíbí.
Si všimni,že lidé většinou mají za své idoly právě opačné pohlaví,akorát že kluci kvůli koncertům holek neomdlévají a nehází po nich spodní prádlo.

Další odpovědi
marci1

Pravděpodobně to bude tím, že fanynky svoje fanouškovství prožívají mnohem intenzivněji než fanoušci. A holky „milují“ a zbožňují chlapecké kapely opravdu se všemi vášnivými prožitky. Stačí si vzpomenout na Beatles, kdy dívky při jejich koncertech šílely, některé prožívaly i orgasmus. 🙂

gecco

Protože baby spolu (bez chlapů) nevydržija…
;-DDD
http://www.pro­zeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/laska-a-vztahy/29576-peklo-jmenem-zensky-kolektiv-jak-v-nem-prezit

Tys nikdy nepobývala delší dobu v čistě ženském kolektivu, viď?

A pokud máš na mysli takové ty ´splácaniny´ uměle propagované producenty, tak ty nemají životnost ani „klučičí“, ani „holčičí“ – prostě se to nedá poslouchat.

uccello

Já bych např. na holčičí skupinu nešel a ženský si zrovna navzájem moc nepřejí.

ivzez

Podle mne kluci lépe zvládají své emoce
a nerozhádají se pro každou prkotinu.
Dokážou si stanovit priority a držet se jich.

anonym

Protože jejich muzika má mnohem větší drive,nežli ta ženská