PepasAvalonu

Proč má na Trhknih spousta uživatelů různé ceny za poštovné?

Přestože všichni mají napsáno, že posílají doporučeně a jedná se i o stejnou knihu a vydání (stejné rozeměry i váha).

Když já na Trh knih přidám knihu k prodeji, zadám u ní doporučenou zásilku do 500 g, tak se mi automaticky zobrazí cena poštovného 57 Kč. Tak proč mají někteří lidé různé ceny? U všech se to pohybuje kolem 60 Kč, kldině ale až ke 129 Kč. Proč je tam ten rozdíl?
Kydyž si na poště vyberu velikost S (do 35 cm), hmotnost do 500 g a pošlu to ekonomicky, tak cena poštovného bude 57 Kč. Ale proč mají někteří uživatelé na Trhknih jiné poštovné – mnohem dražší? Někdo například u jedné knihy nabízí poštovné 57 Kč jiný 74 Kč nebo klidně i 129 Kč. To mají sami tak nastavené?
Kniha pro příklad: https://www.trhknih­.cz/kniha/11pkxrdn8x Když si rozkliknete tu nabídku konkrétního uživatele, zobrazí se i cena za poštu. Nechápu ty rozdíly.

Proč to musí být tak složité? Alespoň za mě tomu tak je.
Pak nevím, jak to mám poslat, když každý má jiné ceny.

Odpovědi
Midoc

Poštovné za knihy je vysvětleno zde.
https://www.trhknih­.cz/napoveda-prodejce#howto-ship

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.