Avatar uživatele
anonym

Proč lidi používají antikoncepci a potraty?

Bylo by přeci jednoduché prostě zajistit to aby zde byli národy ženské a národy mužské, na plození by se vybrali dokonalí jedinci a plodili by optimální množství dokonalých jedinců a po narození by se jedinec podle pohlaví přemístil do národa ženského nebo mužského na celý život. Hranice mezi mužským a ženským národem by byli hlídané aby nedocházelo k sexu mezi nedokonalými jedinci. Film Sexmise ukázka
http://www.you­tube.com/watch?v=mbeX­hCYuY9M

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4329 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lakeysha

Vážně fantastická budoucnost. Já poprosím pány, aby neřešili potraty a jejich hříšnost či nehříšnost. Vy nikdy těhotný nebudete.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Co se ti to zase v hlavě zrodilo ?Většina normálních si raději najde svého partnera sama, a nepotřebuje ani tak uplně aby to byl dokonalý jedinec. A žít v národě žen či mužů rozdělených ostnatým drátem a hlídaným kulomety , asi neni uplně ta nejlepší vize do budoucnosti.
Když k tomu přidám ještě skutečnost, že vše by mohl řídit někdo, kdo přemýšlí podobně jako ty, tak se celé světlé budoucnosti raději zřeknu a dožiji to tak jak to je.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Nápad o plození dokonalých lidí už tu byl a nedopadlo to a je to doře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Kam by patřili „bezpohlavní“ jedinci a hermafroditi? Jediný přínos této otázky pro mne je, že jsem si nemohla vzpomenout na název knihy Sexmise, film mne nezajímá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

A myslíš, že by to opravdu fungovalo? Že by se ze dne na den daly nějak změnit lidské pudy? K tomu, jak psala Lakeysha, vy muži těhotní nikdy nebudete, to je pak škoda někomu vysvětlovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brusinka

Já si myslím, že si pán dělá legraci… jestli ne, je to dost děsivé. Tomu říkáte pokrok? Nehledě na spoustu dalších věcí – sex přece není jen „nástrojem k plození potomků“, co ti chudáci nedokonalí? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jedině co občas potratím jsou nějaké osobní věci či drobné peníze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví