Proč lidi používají antikoncepci a potraty?

Bylo by přeci jednoduché prostě zajistit to aby zde byli národy ženské a národy mužské, na plození by se vybrali dokonalí jedinci a plodili by optimální množství dokonalých jedinců a po narození by se jedinec podle pohlaví přemístil do národa ženského nebo mužského na celý život. Hranice mezi mužským a ženským národem by byli hlídané aby nedocházelo k sexu mezi nedokonalými jedinci. Film Sexmise ukázka
http://www.you­tube.com/watch?v=mbeX­hCYuY9M

Nejlepší odpověď
Lakeysha

Vážně fantastická budoucnost. Já poprosím pány, aby neřešili potraty a jejich hříšnost či nehříšnost. Vy nikdy těhotný nebudete.

Další odpovědi
Drap

Co se ti to zase v hlavě zrodilo ?Většina normálních si raději najde svého partnera sama, a nepotřebuje ani tak uplně aby to byl dokonalý jedinec. A žít v národě žen či mužů rozdělených ostnatým drátem a hlídaným kulomety , asi neni uplně ta nejlepší vize do budoucnosti.
Když k tomu přidám ještě skutečnost, že vše by mohl řídit někdo, kdo přemýšlí podobně jako ty, tak se celé světlé budoucnosti raději zřeknu a dožiji to tak jak to je.

Lucijej

Nápad o plození dokonalých lidí už tu byl a nedopadlo to a je to doře.

Sůwa

Kam by patřili „bezpohlavní“ jedinci a hermafroditi? Jediný přínos této otázky pro mne je, že jsem si nemohla vzpomenout na název knihy Sexmise, film mne nezajímá.

WeeBear

A myslíš, že by to opravdu fungovalo? Že by se ze dne na den daly nějak změnit lidské pudy? K tomu, jak psala Lakeysha, vy muži těhotní nikdy nebudete, to je pak škoda někomu vysvětlovat.

brusinka

Já si myslím, že si pán dělá legraci… jestli ne, je to dost děsivé. Tomu říkáte pokrok? Nehledě na spoustu dalších věcí – sex přece není jen „nástrojem k plození potomků“, co ti chudáci nedokonalí? :)

mosoj

Jedině co občas potratím jsou nějaké osobní věci či drobné peníze.