Hufnágl

Pokud chce někdo poškodit hnutí ANO, vymyslí si i jiné báchorky, u Novinek je to už samozřejmostí.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… a nenapadlo někoho, že to může bejt obráceně ??? potvrdila to hygienička, Bulovka, jen ukřivděná doktorka tvrdí něco jiného … nechci nikomu sahat do svědomí, ale ministr dostává informace od úřadů a jiných institucí, a tam nejsou jen lidé z ANO … chce to myslet !!!
… mimochodem, je jasně napsáno, že vzorek neodebírala, nemohlo se jen jednat o jinou doktorku a tato se vidí ráda v televizi ???

elkon

Je potřeba také vědět, kde získávat relevantní informace.Nevěřit každé kravině.