Avatar uživatele
Michal Kole

Proč když řeknu „Danečku“ jdme ven a začnu se oblékat (boty, bunda), brát si pytlík, vodítko tak mi tancuje v předsíni ?

a znervóžnuje a když ho chci zapnout, připnout na vodítko tak si mi lehá ke zdi, abych nemohl ke kroužku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, robosobo, briketka10, zvedavaholka před 3936 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Moji psi většinou váží 2× tolik než já. Naopak se nastavují a nastrkují hlavu abych na procházku vybrala právě toho…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Nema rad voditko ..teda nema rad :D neni naucen na voditko to je kamen urazu a proc tancuje v predsini kdyz se oblekas ?..na to by ti odpovedel nejlepe I.P Pavlov :D
Tvuj pes je proste samorost nejspis umi povel sedni (sedne si kdyz se mu chce )..lehni (lehne si kdyz se mu chce ) dej pac ..(neuzitecny povel )
proste je spatne vychovany to je vse …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

projevuje radost ..ovšem jak dlouho mu to vydrží záleží na tom, jak dlouho tě to bude znervózńovat. Kdyby bylo po mém, nechal bych jej se radovat až do smrti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JanaViki

Není naučen na vodítko a těší se ven :D to je jediné, co mě napadá ;) :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zvedavaholka

Tohle dělá i můj pes… Strašně se těší ven, ale zároveń se oddaluje a občas si i učurne … velice zajimavá otázka.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

to náš,když vezmu vodítko,tak si sedne a ještě zvedne packy,abych mu ho mohl připnout (na ven mu dávám kšíry,z obojku se mi párkrát vysmekl,a pak,když se rozběhne a ta šnůra se pak zabrzdí,tak mám strach,abych mu nesrazil vaz – možná je to blbost);ale on si Daneček taky zvykne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to Tanec radosti. Každý pes, pokiaľ je zdravý, sa teší na prechádzku, na nové informácie v tráve, na hry, klebety s kamarátkami a kamarátmi, v neposlednom rade aj na úľavu po psiom wc… Treba ho trpezlivo naučiť, že pri obliekaní sa netancuje, ale naopak, pomáha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Já nemusím nic říkat,při každé cestě do koupelny se tam všichni nahrnou,co kdyby…
koupelna je poslední místnost před předsíní,tzn.na­sazováním obojků.
To je akt složitý,při něm se dokonale pozná,kdo je šéf smečky,před alfa samcem by si jiný nedovolil čekat na nasazení obojku…
Tvůj pes těžko ví,kde má kroužek na obojku,tzn.ti to nestěžuje schválně,prostě se neovládá,jako většina ostatních. Nenapadlo by mě je to odnaučovat,mys­lím,že si to užívají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek