Michal Kole

Proč když řeknu „Danečku“ jdme ven a začnu se oblékat (boty, bunda), brát si pytlík, vodítko tak mi tancuje v předsíni ?

a znervóžnuje a když ho chci zapnout, připnout na vodítko tak si mi lehá ke zdi, abych nemohl ke kroužku.

Nejlepší odpověď
anonym

Moji psi většinou váží 2× tolik než já. Naopak se nastavují a nastrkují hlavu abych na procházku vybrala právě toho…

Další odpovědi
badisko

Nema rad voditko ..teda nema rad :D neni naucen na voditko to je kamen urazu a proc tancuje v predsini kdyz se oblekas ?..na to by ti odpovedel nejlepe I.P Pavlov :D
Tvuj pes je proste samorost nejspis umi povel sedni (sedne si kdyz se mu chce )..lehni (lehne si kdyz se mu chce ) dej pac ..(neuzitecny povel )
proste je spatne vychovany to je vse …

zjentek

projevuje radost ..ovšem jak dlouho mu to vydrží záleží na tom, jak dlouho tě to bude znervózńovat. Kdyby bylo po mém, nechal bych jej se radovat až do smrti

JanaViki

Není naučen na vodítko a těší se ven :D to je jediné, co mě napadá ;) :D

zvedavaholka

Tohle dělá i můj pes… Strašně se těší ven, ale zároveń se oddaluje a občas si i učurne … velice zajimavá otázka.

Mc Merkurion

to náš,když vezmu vodítko,tak si sedne a ještě zvedne packy,abych mu ho mohl připnout (na ven mu dávám kšíry,z obojku se mi párkrát vysmekl,a pak,když se rozběhne a ta šnůra se pak zabrzdí,tak mám strach,abych mu nesrazil vaz – možná je to blbost);ale on si Daneček taky zvykne

led

Je to Tanec radosti. Každý pes, pokiaľ je zdravý, sa teší na prechádzku, na nové informácie v tráve, na hry, klebety s kamarátkami a kamarátmi, v neposlednom rade aj na úľavu po psiom wc… Treba ho trpezlivo naučiť, že pri obliekaní sa netancuje, ale naopak, pomáha.

BENYTA

Já nemusím nic říkat,při každé cestě do koupelny se tam všichni nahrnou,co kdyby…
koupelna je poslední místnost před předsíní,tzn.na­sazováním obojků.
To je akt složitý,při něm se dokonale pozná,kdo je šéf smečky,před alfa samcem by si jiný nedovolil čekat na nasazení obojku…
Tvůj pes těžko ví,kde má kroužek na obojku,tzn.ti to nestěžuje schválně,prostě se neovládá,jako většina ostatních. Nenapadlo by mě je to odnaučovat,mys­lím,že si to užívají.